برنامه ,رمضون ,اعلام ,نمایش ,داریم ,افطار ,اعلام حضور ,خوایم بریم ,زودتر اعلام

به نام خدای ماه رمضون، خدای خوبمون

کم کم داریم به آخرین سفره های افطار می رسیم ...

کم کم داریم به آخر سفره ماه رمضون می رسیم ...سلام!

نمازها و روزه هاتون و عزاداری هاتون قبول!

تو این دم دمای آخری ماه رمضون آخرین برنامه مون تو ماه مبارک رو با عنوان "فصل وصل" داریم.

روز یکشنبه 13 تیر ماه، از ساعت 18:30 قرارمون تو مدرسه ست، از اونجا با هم میریم باغ موزه دفاع مقدس (ان شاء الله با مترو!!!)، برای نماز و افطار و بعد دیدن یه نمایش خیلی قشنگ راجع به بخش هایی از زمان پیامبر(ص) و ائمه(ع) و بعد تاریخ معاصر خودمون از قبل انقلاب تا جنگ و زمان الان خودمون و ...، با کلی جلوه های ویژه مختلف! اسمش هست نمایش فصل وصل!بعد از دیدن نمایش دنبال هماهنگی یه برنامه دیگه هستیم که اگه هماهنگ بشه باید لوازم ورزشی به همراه داشته باشید!  +برنامه تفریحی خاص هم هماهنگ شد! فقط باید کسانی که میان زودتر اعلام کنن تا اقدام لازم انجام بشه براشون.

بعد از اون هم می خوایم بریم یه جای باصفای باصفا! میریم زیارت شهدای گمنام تا فصل وصلمون، وصله وصل بشه و تو این شبای آخر ماه رمضون دلمون رو صاف کنیم و گره بزنیم به خودش ...بعد هم که میریم سحری می خوریم و نماز صبح و بعدشم خواب تو مدرسه.


هر کدومتون که دوست دارین تو برنامه شرکت بکنید، نهایتا تا فردا صبح یعنی پنجشنبه ساعت 10، همین جا خبر بدین، به خاطر چندجایی که می خوایم بریم ممکنه محدودیت هایی برای تعداد نفراتمون باشه، پس اولویت با کسایی هست که زودتر اعلام حضور کنن. تقسیم کارای افطار هم بر اساس همین اعلام حضور انجام میدیم.


این شبا و روزای آخر ماه رمضون رو قدر بدونیم!

همیشه وقت خداحافظی دلم تنگ است ...

یا علی!

منبع اصلی مطلب : 73+
برچسب ها : برنامه ,رمضون ,اعلام ,نمایش ,داریم ,افطار ,اعلام حضور ,خوایم بریم ,زودتر اعلام
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : ویژه برنامه فصل وصل